Màster Unversitari en Estudis Avançats en Disseny-Barcelona -




Ardanuy Raso, Monica

Departament de Ciència i Enginyeria de Materials

monica.ardanuy@upc.edu  - 937398158

TR4 (Terrassa)

Bermudez Rodriguez, Francisco

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

bermudez@ege.upc.edu  - 937398259

TR1 (Terrassa)

Botton Halfon, Jocelyne Mireille de

Doctora - Professora col·laboradora

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

joyce.debotton@upc.edu  - 934054458

A (ETSAB) , P07

 

Casals Terre, Jasmina

Departament d'Enginyeria Mecànica

jasmina.casals@upc.edu  - 937398023

TR45 (Terrassa)

Castell Balaguer, Joan Vicent

Departament de Ciència i Enginyeria de Materials

joan.castell@upc.edu  - 938967801

VG5 (Vilanova i la Geltrú)

Lapaz Castillo, Jose Luis

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

jose.luis.lapaz@upc.edu  - 937398925

TR1 (Terrassa)

Lopez Martinez, Joan Antoni

Doctor - Professor col·laborador

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

joan.antoni.lopez@upc.edu  - 44278

MN1 (Manresa)

Luna Alloza, Alvaro

Departament d'Enginyeria Elèctrica

luna@ee.upc.edu  - 937398521

TR14 (Terrassa)

Mallol Esquefa, Miguel

Universitat de Barcelona

miquelmallolesquefa@ub.edu

Marques Calvo, Jose Joaquin

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

jmarques@ege.upc.edu  - 937398259

TR1 (Terrassa)

Martinez Malo, Jose Carlos

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

jose.carlos.martinez@upc.edu  - 937398179

TR45 (Terrassa)

Monguet Fierro, Jose Maria

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

jm.monguet@upc.edu  - 934015911

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Moret Viñals, Oriol

Universitat de Barcelona

oriolmoret@ub.edu

Puig Poch, Mireia

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

mireia.puig.poch@upc.edu  - 937398275

TR1 (Terrassa)

Rio Cano, Carlos

Departament d'Enginyeria Mecànica

carlos.rio-cano@upc.edu  - 937398710

TR5 (Terrassa)

Segalas Coral, Jordi

Departament de Mecànica de Fluids

jordi.segalas@upc.edu  - 938967855

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Suñe Socias, Victor Manuel

Departament d'Enginyeria Electrònica

victor.sunye@upc.edu  - 937398219

TR2 (Terrassa)

Teruel Samso, Josep Joan

Universitat de Barcelona

Tormo Ballester, Enric

Universitat de Barcelona

Trullols Farreny, Enric

Departament de Matemàtiques

enric.trullols@upc.edu  - 938967770

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Ventayol Femenias, Bartomeu

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

bartomeu.ventayol@upc.edu

TR5 (Terrassa)

Ventura Casellas, Heura

Departament de Ciència i Enginyeria de Materials

heura.ventura@upc.edu  - 937398182

TR4 (Terrassa)

Voltas Aguilar, Jordi

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

voltas@ege.upc.edu  - 937398944

TR1 (Terrassa)