Màster Universitari en Arquitectura -




Blanco Granado, Jaime

Doctor - Professor associat

Departament de Projectes Arquitectònics

jaime.blanco@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

Cornado Bardon, Cossima

Secretaria de departament

Doctora - Professora lectora

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

cossima.cornado@upc.edu

A (ETSAB)

 

Garcia Almirall, Maria Pilar

Directora de departament

Doctora - Catedràtica contractada

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

pilar.garcia-almirall@upc.edu  - 934015873

A (ETSAB) , P04

 

Jover Fontanals, Cristina

Directora de departament

Doctora - Professora titular d'escola universitària

Departament de Projectes Arquitectònics

cristina.jover@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

 

Llobet Ribeiro, Xavier

Sotsdirector de departament

Doctor - Professor agregat

Departament de Projectes Arquitectònics

xavier.llobet-ribeiro@upc.edu  - 934017890

A (ETSAB)

 

Sabate Bel, Joaquim

Sotsdirector d'escola

Doctor - Catedràtic d'universitat

Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori

joaquin.sabate@upc.edu  - 934017704

A (ETSAB) , P05

 

Velasco Cerdan, Santiago

Professor associat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

santiago.velasco@upc.edu  - 934016313

A (ETSAB)