Aldabo Fernandez, Francesc Xavier

Professor associat

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

francesc.xavier.aldabo@upc.edu - 934010728

A (ETSAB)

Alvarez Prozorovich, Fernando-Victorino

Director de departament

Professor titular d'universitat

Departament de Teoria i Història de l´Arquitectura i Tècniques de Comunicació

fernando.alvarez@upc.edu - 934016428

A (ETSAB) , P07

 

Casabo Gispert, Jorge Enrique

Professor titular d'escola universitària

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

jorge.casabo@upc.edu - 934016371

A (ETSAB) , P01

 

Casals Terre, Jasmina

Departament de Departament d'Enginyeria Mecànica

jasmina.casals@upc.edu - 937398023

TR45 (Terrassa)

Coch Roura, Helena

Sotsdirectora de departament

Professora titular d'universitat

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

helena.coch@upc.edu - 934010868

A (ETSAB) , P07

 

Cruells Pages, Pere

Secretari de departament

Professor titular d'escola universitària

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

pere.cruells@upc.edu - 934016368

A (ETSAB) , P01

 

Del Hoyo Arjona, Jesus

Departament de Universitat de Barcelona

Domenech Mas, Jose M.

Departament de Departament d'Enginyeria de Projectes i de la Construcció

josep.m.domenech@upc.edu - 937398685

TR5 (Terrassa)

Fabregas Bargallo, Xavier

Departament de Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia

xavier.fabregas@upc.edu - 935521095

Fernandez Salas, Maria Elena

Sotsdirectora d'escola

Professora agregada

Departament de Projectes Arquitectònics

elena.fernandez-salas@upc.edu - 934016388

A (ETSAB) , P05

 

Fernandez Zapata, Cristobal

Professor associat

Departament de Projectes Arquitectònics

cristobal.fernandez@upc.edu - 934016388

A (ETSAB) , P05

Font Pernil, Maria Montserrat

Professora associada

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

m.montserrat.font@upc.edu - 934016387

A (ETSAB) , P07

Fortea Navarro, Inmaculada

Professora associada

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

inmaculada.fortea@upc.edu - 934016387

A (ETSAB) , P07

Galindo Gonzalez, Julian

Director de departament

Professor titular d'universitat

Departament de Urbanisme i Ordenació del Territori

julian.galindo@upc.edu - 934016402

A (ETSAB) , P04

 

García Almiñana, Jordi

Departament de Departament d'Arquitectura de Computadors

jordig@ac.upc.edu - 938967293

VG7 (Vilanova i la Geltrú)

Garcia Almirall, Maria Pilar

Directora de departament

Catedràtica d'universitat

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

pilar.garcia-almirall@upc.edu - 934015873

A (ETSAB) , P04

 

Garcia Escudero, Daniel

Sotsdirector d'escola

Professor agregat

Departament de Projectes Arquitectònics

daniel.garcia-escudero@upc.edu - 934016408

A (ETSAB) , P05

 

Gomez Serrano, Jose

Catedràtic d'universitat

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

josep.gomez-serrano@upc.edu - 934017870

SC1 (ETSAV)

Gonzalez Mardones, Sheila

Departament de Universitat de Barcelona

Hofert Feix, Karin Elke

Professora titular d'escola universitària

Departament de Projectes Arquitectònics

karin.hofert@upc.edu - 934016414

A (ETSAB)

 

Izquierdo Figarola, Jordi

Departament de Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia

jordi.izquierdo@upc.edu - 935521084

Jover Fontanals, Cristina

Directora de departament

Professora titular d'escola universitària

Departament de Projectes Arquitectònics

cristina.jover@upc.edu - 934016388

A (ETSAB) , P05

 

Lafont Pomes, Jose Maria

Secretari de departament

Professor titular d'escola universitària

Departament de Projectes Arquitectònics

jose.maria.lafont@upc.edu - 934016407

A (ETSAB) , P06

 

Lapaz Castillo, Jose Luis

Departament de Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

lapaz@ege.upc.edu - 937398925

TR1 (Terrassa)

Llobet Ribeiro, Xavier

Sotsdirector de departament

Professor agregat

Departament de Projectes Arquitectònics

xavier.llobet-ribeiro@upc.edu - 934017890

A (ETSAB)

 

Lopez Martinez, Joan Antoni

Departament de Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

joan.antoni.lopez@upc.edu - 44278

MN1 (Manresa)

Maldonado Rius, Lluis

Departament de Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia

luis.maldonado@upc.edu - 935521114

Martinez Antunez, Nora Isabel

Departament de Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

nora.martinez@upc.edu - 938967230

VG2 (Vilanova i la Geltrú)

Martinez Molina, Ignacio

Professor associat

Departament de Projectes Arquitectònics

ignacio.martinez-molina@upc.edu - 934016388

A (ETSAB) , P05

Martinez Santafe, Maria Dolors

Professora titular d'universitat

Departament de Secció ETSAB de Física

dolors.martinez@upc.edu - 934016378

A (ETSAB) , P02

 

Mercadé Aloy, Josep

Departament de Departament d'Enginyeria Civil i Ambiental

josep.mercade@upc.edu

B1 (Barcelona)

Mestres Domenech, Francesc

Departament de Departament d'Enginyeria de Projectes i de la Construcció

francesc.mestres@upc.edu - 937398179

TR5 (Terrassa)

Monguet Fierro, Jose Maria

Departament de Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

jm.monguet@upc.edu - 934015911

H (ETSEIB)

Monton Lecumberri, Joaquin

Professor titular d'universitat

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

joaquin.monton@upc.edu - 934016233

P (ETSEIB)

Moret Viñals, Oriol

Departament de Universitat de Barcelona

oriolmoret@ub.edu

Moron Soler, Moises

Departament de Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

moises.moron@upc.edu - 937398179

TR1 (Terrassa)

Pelta Resano, Raquel

Departament de Universitat de Barcelona

raquelpeltaraquelpelta@ub.edu

Planas Penades, Francesc

Professor associat

Departament de Projectes Arquitectònics

francesc.planas.penades@upc.edu - 934016388

A (ETSAB) , P05

Pujol Ferran, Anna

Departament de Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

anna.pujol.ferran@upc.edu - 937398179

TR1 (Terrassa)

Romero Mendiola, Xavier

Departament de Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

xavier.romero.mendiola@upc.edu - 937398179

TR5 (Terrassa)

Sanchez Soto, Miguel Angel

Departament de Departament de Ciència dels Materials i Enginyeria Metal·lúrgica

m.sanchez-soto@upc.edu - 937837022

TR1 (Terrassa)

Solaguren-Beascoa de Corral, Felix

Director de centre docent

Catedràtic d'universitat

Departament de Projectes Arquitectònics

felix.solaguren-beascoa@upc.edu - 934016388

A (ETSAB) , P05

 

Tomas Belenguer, Maria Santos

Secretaria d'escola

Professora titular d'universitat

Departament de Tecnologia de l´Arquitectura

maria.santos.tomas@upc.edu - 934016373

A (ETSAB) , P01

 

Trullols Farreny, Enric

Departament de Departament de Matemàtiques

enric.trullols@upc.edu - 938967770

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Ventura Rodà, Oriol

Departament de Universitat de Barcelona

Voltas Aguilar, Jordi

Departament de Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

voltas@ege.upc.edu - 937398944

TR1 (Terrassa)