Aldabo Fernandez, Francesc Xavier

Professor associat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

francesc.xavier.aldabo@upc.edu  - 934010728

A (ETSAB)

Alvarez Prozorovich, Fernando-Victorino

Director de departament

Doctor - Professor titular d'universitat

Departament de Teoria i Història de l´Arquitectura i Tècniques de Comunicació

fernando.alvarez@upc.edu  - 934016428

A (ETSAB) , P07

 

Ardanuy Raso, Monica

Departament de Ciència i Enginyeria de Materials

monica.ardanuy@upc.edu  - 937398158

TR4 (Terrassa)

Ayxendri Gairal, Juana Maria

Professora associada

Departament de Representació Arquitectònica

joana.ayxendri@upc.edu  - 934016384

A (ETSAB) , P02

Bermudez Rodriguez, Francisco

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

bermudez@ege.upc.edu  - 937398259

TR1 (Terrassa)

Bestard Escude, Alberto

Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia

albert.bestard@upc.edu  - 935521114

Blanco Granado, Jaime

Doctor - Professor associat

Departament de Projectes Arquitectònics

jaime.blanco@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

Botton Halfon, Jocelyne Mireille de

Doctora - Professora col·laboradora

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

joyce.debotton@upc.edu  - 934054458

A (ETSAB) , P07

 

Calderon Valdiviezo, Lucrecia Janneth

Doctora - Professora associada

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

lucrecia.calderon@upc.edu  - 934016695

A (ETSAB) , PS1

 

Casabo Gispert, Jorge Enrique

Professor titular d'escola universitària

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

jorge.casabo@upc.edu  - 934016371

A (ETSAB) , P01

 

Casals Terre, Jasmina

Departament d'Enginyeria Mecànica

jasmina.casals@upc.edu  - 937398023

TR45 (Terrassa)

Castiñeira Palou, Maria Isabel

Doctora - Professora titular d'universitat

Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori

isabel.castineira@upc.edu  - 934017879

SC1 (ETSAV)

 

Coch Roura, Helena

Sotsdirectora de departament

Doctora - Catedràtica d'universitat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

helena.coch@upc.edu  - 934010868

A (ETSAB) , P07

 

Colominas Golobardes, Manuel

Professor col·laborador

Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia

manuel.colominas@upc.edu  - 935521114

Cornado Bardon, Cossima

Secretaria de departament

Doctora - Professora lectora

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

cossima.cornado@upc.edu

A (ETSAB)

 

Crosas Armengol, Carles

Sotsdirector de departament

Doctor - Professor agregat

Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori

carles.crosas@upc.edu  - 934016399

A (ETSAB) , P04

 

Diez Blanco, Maria Teresa

Professora associada

Departament de Representació Arquitectònica

maria.teresa.diez@upc.edu  - 934016384

A (ETSAB) , P02

Domingo Magaña, Jose Ramon

Professor associat

Departament de Representació Arquitectònica

jose.ramon.domingo@upc.edu  - 934016384

A (ETSAB) , P02

Dominguez Moreno, Luis Angel

Doctor - Professor associat

Departament de Projectes Arquitectònics

lluis.angel.dominguez@upc.edu  - 934016406

A (ETSAB) , P05

 

Escoda Pastor, Maria Carmen

Doctora - Professora titular d'universitat

Departament de Representació Arquitectònica

carmen.escoda@upc.edu  - 934016376

A (ETSAB) , P01

 

Fabregas Bargallo, Xavier

Professor col·laborador

Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia

xavier.fabregas@upc.edu  - 935521095

Fernandez Salas, Maria Elena

Sotsdirectora d'escola

Doctora - Professora agregada

Departament de Projectes Arquitectònics

elena.fernandez-salas@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

 

Font Pernil, Maria Montserrat

Professora associada

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

m.montserrat.font@upc.edu  - 934016387

A (ETSAB) , P07

Franco Gonzalez, Fidel

Doctor - Professor titular d'universitat

Departament de Física, secció ETSAB

fidel.franco@upc.edu  - 934016379

A (ETSAB) , P02

 

Franquesa Sanchez, Jordi

Secretari de departament

Doctor - Professor agregat

Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori

jordi.franquesa@upc.edu  - 934016402

A (ETSAB) , P04

 

Galindo Gonzalez, Julian

Director de departament

Doctor - Professor titular d'universitat

Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori

julian.galindo@upc.edu  - 934016402

A (ETSAB) , P04

 

Gamboa Masdevall, Cristina

Professora associada

Departament de Projectes Arquitectònics

cristina.gamboa@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

Garcia Almirall, Maria Pilar

Directora de departament

Doctora - Catedràtica contractada

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

pilar.garcia-almirall@upc.edu  - 934015873

A (ETSAB) , P04

 

Garcia Escudero, Daniel

Sotsdirector d'escola

Doctor - Professor agregat

Departament de Projectes Arquitectònics

daniel.garcia-escudero@upc.edu  - 934016408

A (ETSAB) , P05

 

Gauthier Amigo, Alexandre

Professor associat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

alexandre.gauthier@upc.edu  - 934016396

A (ETSAB) , P04

Gimenez Mateu, Luis

Director de departament

Doctor - Professor col·laborador

Departament de Representació Arquitectònica

lluis.gimenez@upc.edu  - 934016381

A (ETSAB) , P02

 

Giraldo Forero, Maria del Pilar

Doctora - Professora associada

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

maria.del.pilar.giraldo-forero@upc.edu  - 934016387

A (ETSAB) , P07

 

Gonzalez Barroso, Jose Maria

Doctor - Professor titular d'universitat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

jose.m.gonzalez@upc.edu  - 934016358

A (ETSAB) , P03

 

Guijarro Carranza, Maria Piedad

Doctora - Professora titular d'universitat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

piedad.guijarro@upc.edu  - 934011779

A (ETSAB) , P01

 

Hofert Feix, Karin Elke

Professora titular d'escola universitària

Departament de Projectes Arquitectònics

karin.hofert@upc.edu  - 934016414

A (ETSAB)

 

Jover Fontanals, Cristina

Directora de departament

Doctora - Professora titular d'escola universitària

Departament de Projectes Arquitectònics

cristina.jover@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

 

Lafont Pomes, Jose Maria

Secretari de departament

Professor titular d'escola universitària

Departament de Projectes Arquitectònics

jose.maria.lafont@upc.edu  - 934016407

A (ETSAB) , P06

 

Lapaz Castillo, Jose Luis

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

lapaz@ege.upc.edu  - 937398925

TR1 (Terrassa)

Linares Soler, Alfredo

Doctor - Professor titular d'universitat

Departament de Projectes Arquitectònics

alfredo.linares@upc.edu  - 934016406

A (ETSAB) , P05

 

Llobet Ribeiro, Xavier

Sotsdirector de departament

Doctor - Professor agregat

Departament de Projectes Arquitectònics

xavier.llobet-ribeiro@upc.edu  - 934017890

A (ETSAB)

 

Lloveras Montserrat, Joaquin

Doctor - Professor titular d'universitat

Departament de Representació Arquitectònica

joaquim.lloveras@upc.edu  - 934016376

A (ETSAB) , P01

 

Lopez Martinez, Joan Antoni

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

joan.antoni.lopez@upc.edu  - 44278

MN1 (Manresa)

Luna Alloza, Alvaro

Departament d'Enginyeria Elèctrica

luna@ee.upc.edu  - 937398521

TR14 (Terrassa)

Maldonado Rius, Lluis

Professor col·laborador

Departament d'Enginyeria Agroalimentària i Biotecnologia

luis.maldonado@upc.edu  - 935521114

Mallol Esquefa, Miguel

Universitat de Barcelona

miquelmallolesquefa@ub.edu

Marin Navarro, Alberto

Professor associat

Departament de Representació Arquitectònica

albert.marin-navarro@upc.edu  - 934016290

P (EPSEB)

Marmolejo Duarte, Carlos Ramiro

Doctor - Professor titular d'universitat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

carlos.marmolejo@upc.edu  - 934016396

A (ETSAB) , P04

 

Marques Calvo, Jose Joaquin

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

jmarques@ege.upc.edu  - 937398259

TR1 (Terrassa)

Martin Fuentes, Enrique

Departament de Ciència i Enginyeria de Materials

enric.martin@upc.edu  - 938967213

VG5 (Vilanova i la Geltrú)

Martinez Malo, Jose Carlos

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

jose.carlos.martinez@upc.edu  - 937398179

TR45 (Terrassa)

Martinez Santafe, Maria Dolors

Doctora - Professora titular d'universitat

Departament de Física, secció ETSAB

dolors.martinez@upc.edu  - 934016378

A (ETSAB) , P02

 

Mendoza Ramirez, Hector

Sotsdirector d'escola

Doctor - Professor agregat

Departament de Representació Arquitectònica

hector.mendoza@upc.edu  - 934016384

A (ETSAB) , P02

 

Monguet Fierro, Jose Maria

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

jm.monguet@upc.edu  - 934015911

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Monreal Pujadas, Amadeo

Doctor - Professor titular d'escola universitària

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

amadeo.monreal@upc.edu  - 934016366

A (ETSAB) , P01

 

Moret Viñals, Oriol

Universitat de Barcelona

oriolmoret@ub.edu

Onecha Perez, Ana Belen

Sotsdirectora d'escola

Doctora - Professora lectora

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

belen.onecha@upc.edu  - 934016385

A (ETSAB) , P03

 

Perez Millan, Agnes

Professora associada

Departament de Física, secció ETSAB

agnes.perez.millan@upc.edu  - 934016973

A (ETSAB)

Planas Penades, Francesc

Professor associat

Departament de Projectes Arquitectònics

francesc.planas.penades@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

Pleguezuelos Casino, Benjamin

Professor associat

Departament de Projectes Arquitectònics

benjamin.pleguezuelos@upc.edu  - 934017895

SC1 (ETSAV)

Puig Poch, Mireia

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

mireia.puig.poch@upc.edu  - 937398275

TR1 (Terrassa)

Ravetllat Mira, Pedro Juan

Doctor - Catedràtic d'universitat

Departament de Projectes Arquitectònics

pere-joan.ravetllat@upc.edu  - 934016403

A (ETSAB) , P06

 

Redondo Dominguez, Ernest

Doctor - Professor titular d'universitat

Departament de Representació Arquitectònica

ernesto.redondo@upc.edu  - 934011951

A (ETSAB) , P02

 

Rio Cano, Carlos

Departament d'Enginyeria Mecànica

carlos.rio-cano@upc.edu  - 937398710

TR5 (Terrassa)

Roca Blanch, Estanislao

Vicerector d'Infraestructures i Arquitectura

Doctor - Catedràtic d'universitat

Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori

estanislao.roca@upc.edu  - 934016402

A (ETSAB) , P04

 

Ruiz Castrillo, Maria Isabel

Doctora - Professora titular d'universitat

Departament de Representació Arquitectònica

m.isabel.ruiz@upc.edu  - 934016374

A (ETSAB) , P01

 

Sabate Bel, Joaquin

Sotsdirector d'escola

Doctor - Catedràtic d'universitat

Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori

joaquin.sabate@upc.edu  - 934017704

A (ETSAB) , P05

 

Saura Carulla, Magdalena

Doctora - Professora titular d'universitat

Departament de Projectes Arquitectònics

magdalena.saura@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

 

Segalas Coral, Jordi

Departament de Mecànica de Fluids

jordi.segalas@upc.edu  - 938967855

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Solaguren-Beascoa de Corral, Felix

Director de centre docent

Doctor - Catedràtic d'universitat

Departament de Projectes Arquitectònics

felix.solaguren-beascoa@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

 

Subirana Ribera, Marc

Professor associat

Departament de Projectes Arquitectònics

marc.subirana.ribera@upc.edu  - 934016388

A (ETSAB) , P05

Suñe Socias, Victor Manuel

Departament d'Enginyeria Electrònica

victor.sunye@upc.edu  - 937398219

TR2 (Terrassa)

Teruel Samso, Josep Joan

Universitat de Barcelona

Tomas Belenguer, Maria Santos

Secretaria d'escola

Doctora - Professora titular d'universitat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

maria.santos.tomas@upc.edu  - 934016373

A (ETSAB) , P01

 

Tormo Ballester, Enric

Universitat de Barcelona

Torre-Marin Rodriguez, Francisco Javier

Professor associat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

francisco.javie.torre-marin@upc.edu  - 934016387

A (ETSAB) , P07

Torrent Izquierdo, Gerard

Professor associat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

gerard.torrent.izquierdo@upc.edu  - 934016387

A (ETSAB) , P07

Trullols Farreny, Enric

Departament de Matemàtiques

enric.trullols@upc.edu  - 938967770

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Valgañon Alvarez, Juan Ignacio

Professor associat

Departament de Representació Arquitectònica

juan.ignacio.valganon@upc.edu  - 934016384

A (ETSAB) , P02

Velasco Cerdan, Santiago

Professor associat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

santiago.velasco@upc.edu  - 934016313

A (ETSAB)

Ventayol Femenias, Bartomeu

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

bartomeu.ventayol@upc.edu

TR5 (Terrassa)

Ventura Casellas, Heura

Departament de Ciència i Enginyeria de Materials

heura.ventura@upc.edu  - 937398182

TR4 (Terrassa)

Voltas Aguilar, Jordi

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

voltas@ege.upc.edu  - 937398944

TR1 (Terrassa)

Zamora Mestre, Joan Lluis

Doctor - Professor titular d'universitat

Departament de Tecnologia de l'Arquitectura

joan.lluis.zamora@upc.edu  - 680632387

SC1 (ETSAV)