Máster Universitario en Estudios Avanzados en Diseño-Barcelona -




Casals Terre, Jasmina

Departament d'Enginyeria Mecànica

jasmina.casals@upc.edu - 937398023

TR45 (Terrassa)

Del Hoyo Arjona, Jesus

Universitat de Barcelona

Domenech Mas, Jose M.

Departament d'Enginyeria de Projectes i de la Construcció

josep.m.domenech@upc.edu - 937398685

TR5 (Terrassa)

García Almiñana, Jordi

Departament d'Arquitectura de Computadors

jordig@ac.upc.edu - 938967293

VG7 (Vilanova i la Geltrú)

Gonzalez Mardones, Sheila

Universitat de Barcelona

Lapaz Castillo, Jose Luis

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

lapaz@ege.upc.edu - 937398925

TR1 (Terrassa)

Lopez Martinez, Joan Antoni

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

joan.antoni.lopez@upc.edu - 44278

MN1 (Manresa)

Mallol Esquefa, Miguel

Universitat de Barcelona

miquelmallolesquefa@ub.edu

Martinez Antunez, Nora Isabel

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

nora.martinez@upc.edu - 938967230

VG2 (Vilanova i la Geltrú)

Mas Cucurell, Adrianna

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

adriana.mas@upc.edu

TR1 (Terrassa)

Mestres Domenech, Francesc

Departament d'Enginyeria de Projectes i de la Construcció

francesc.mestres@upc.edu - 937398179

TR5 (Terrassa)

Monguet Fierro, Jose Maria

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

jm.monguet@upc.edu - 934015911

H (ETSEIB)

Moret Viñals, Oriol

Universitat de Barcelona

oriolmoret@ub.edu

Moron Soler, Moises

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

moises.moron@upc.edu - 937398179

TR1 (Terrassa)

Pelta Resano, Raquel

Universitat de Barcelona

raquelpeltaraquelpelta@ub.edu

Pujol Ferran, Anna

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

anna.pujol.ferran@upc.edu - 937398179

TR1 (Terrassa)

Romero Mendiola, Xavier

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

xavier.romero.mendiola@upc.edu - 937398179

TR5 (Terrassa)

Sanchez Soto, Miguel Angel

Departament de Ciència dels Materials i Enginyeria Metal·lúrgica

m.sanchez-soto@upc.edu - 937837022

TR1 (Terrassa)

Trullols Farreny, Enric

Departament de Matemàtiques

enric.trullols@upc.edu - 938967770

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Ventura Rodà, Oriol

Universitat de Barcelona

Voltas Aguilar, Jordi

Departament d'Expressió Gràfica a l'Enginyeria

voltas@ege.upc.edu - 937398944

TR1 (Terrassa)