Master's Degree in Advanced Studies in Design-Barcelona -




Arcal Cunillera, Jordina

Departament d'Enginyeria de Projectes i de la Construcció

jordina.arcal@upc.edu  - 937397317

TR5 (Terrassa)

Bermudez Rodriguez, Francisco

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

francisco.bermudez@upc.edu  - 937398259

TR1 (Terrassa)

Casals Terre, Jasmina

Departament d'Enginyeria Mecànica

jasmina.casals@upc.edu  - 937398023

TR45 (Terrassa)

Del Hoyo Arjona, Jesus

Universitat de Barcelona

García Almiñana, Jordi

Departament d'Arquitectura de Computadors

jordig@ac.upc.edu  - 938967293

VG7 (Vilanova i la Geltrú)

Gonzalez Mardones, Sheila

Universitat de Barcelona

Lapaz Castillo, Jose Luis

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

jose.luis.lapaz@upc.edu  - 937398925

TR1 (Terrassa)

Lopez Martinez, Joan Antoni

Departament d'Enginyeria Minera, Industrial i TIC

joan.antoni.lopez@upc.edu  - 44278

MN1 (Manresa)

Mallol Esquefa, Miguel

Universitat de Barcelona

miquelmallolesquefa@ub.edu

Martinez Antunez, Nora Isabel

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

nora.martinez@upc.edu  - 938967230

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Martinez Malo, Jose Carlos

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

jose.carlos.martinez@upc.edu  - 937398179

TR45 (Terrassa)

Mestres Domenech, Francesc

Departament d'Enginyeria de Projectes i de la Construcció

francesc.mestres@upc.edu  - 937398179

TR5 (Terrassa)

Monguet Fierro, Jose Maria

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

jm.monguet@upc.edu  - 934015911

H (ETSEIB)

Moret Viñals, Oriol

Universitat de Barcelona

oriolmoret@ub.edu

Moron Soler, Moises

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

moises.moron@upc.edu  - 937398179

TR1 (Terrassa)

Nicolau Martinez, Marc

Departament d'Enginyeria de Projectes i de la Construcció

marc.nicolau.martinez@upc.edu

C2 (Barcelona)

Puig Poch, Mireia

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

mireia.puig.poch@upc.edu  - 937398275

TR1 (Terrassa)

Rio Cano, Carlos

Departament d'Enginyeria Mecànica

carlos.rio-cano@upc.edu  - 937398710

TR5 (Terrassa)

Romero Mendiola, Xavier

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

xavier.romero.mendiola@upc.edu  - 937398179

TR5 (Terrassa)

Sanchez Soto, Miguel Angel

Departament de Ciència i Enginyeria de Materials

m.sanchez-soto@upc.edu  - 937398140

TR5 (Terrassa)

Segalas Coral, Jordi

Departament de Mecànica de Fluids

jordi.segalas@upc.edu  - 938967855

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Teruel Samso, Josep Joan

Universitat de Barcelona

Tormo Ballester, Enric

Universitat de Barcelona

Trullols Farreny, Enric

Departament de Matemàtiques

enric.trullols@upc.edu  - 938967770

VG1 (Vilanova i la Geltrú)

Ventayol Femenias, Bartomeu

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

bartomeu.ventayol@upc.edu

TR5 (Terrassa)

Ventura Casellas, Heura

Departament de Ciència i Enginyeria de Materials

heura.ventura@upc.edu  - 937398182

TR4 (Terrassa)

Ventura Rodà, Oriol

Universitat de Barcelona

Voltas Aguilar, Jordi

Departament d'Enginyeria Gràfica i de Disseny

voltas@ege.upc.edu  - 937398944

TR1 (Terrassa)