divendres 2 de desembre de 2022
:      :      :     
             8:00            9:00            10:00            11:00            12:00            13:00            14:00            15:00            16:00            17:00            18:00            19:00            20:00            21:00           
A-11   08:30-10:30
GEA–Ur...   1SM1
    11:30-14:00
Arquitectura Urbana....
                18:00-20:00
GEA–Ur...   1ST1
       
A-12   08:30-10:30
GEA–Ur...   1SM1
        12:30-13:30
GEA–Fí...   M2
                  18:00-20:00
GEA–Ur...   1ST1
       
A-13   08:30-10:30
GEA–Ur...   1SM1
10:30-12:30
GEA–Fí...   M2
12:30-13:30
GEA–Fí...   M2
      15:00-18:00
GEA–Cons...   1ST2
18:00-20:00
GEA–Ur...   1ST1
       
A-14   08:30-10:30
GEA–Ur...   1SM1
10:30-12:30
GEA–Fí...   M2
12:30-13:30
GEA–Fí...   M2
      15:00-18:00
GEA–Cons...   1ST2
18:00-20:00
GEA–Ur...   1ST1
       
A-21   08:30-10:30
GEA–Ur...   1SM2
                  15:00-17:00
GEA–Te...   1ST1
    18:00-20:00
GEA–Ur...   1ST2
       
A-22   08:30-10:30
GEA–Ur...   1SM2
10:30-13:30
GEA–Cons...   1SM2
      15:00-17:00
GEA–Te...   1ST1
    18:00-20:00
GEA–Ur...   1ST2
       
A-23   08:30-10:30
GEA–Ur...   1SM2
10:30-13:30
GEA–Cons...   1SM2
                  18:00-20:00
GEA–Ur...   1ST2
       
A-24   08:30-10:30
GEA–Ur...   1SMA
10:30-13:30
GEA–Cons...   1SM2
                                 
A-31               11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM1
      15:00-16:00
GEA–Ur...   1ST1
16:00-17:00
GEA–Ur...   1ST1
17:00-19:00
GEA–Re...   1ST1
           
A-32       09:30-11:30
GEA–Re...   1SM1
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM1
      15:00-16:00
GEA–Ur...   1ST1
16:00-17:00
GEA–Ur...   1ST1
17:00-19:00
GEA–Re...   1ST1
           
A-33       09:30-11:30
GEA–Re...   1SM1
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM1
      15:00-16:00
GEA–Ur...   1ST1
16:00-17:00
GEA–Ur...   1ST1
17:00-19:00
GEA–Re...   1ST1
           
A-34       09:30-11:30
GEA–Re...   1SM1
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM2
          16:00-17:00
GEA–Ur...   1ST2
17:00-19:00
GEA–Re...   1ST1
           
A-35       09:30-11:30
GEA–Re...   1SM1
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM2
          16:00-17:00
GEA–Ur...   1ST2
17:00-19:00
GEA–Re...   1ST1
           
A-36               11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM2
      15:00-16:00
GEA–Ur...   1ST1
16:00-17:00
GEA–Ur...   1ST1
                   
A-41       09:30-11:30
GEA–Re...   1SMA
                  16:00-17:00
GEA–Ur...   1ST2
                   
A-42         10:00-11:30
GEA–An...   1SM
                              19:00-20:00
GEA–Ma...   T1
       
A-43   08:30-11:30
GEA–Arqui...   1SM
                              19:00-20:00
GEA–Ma...   T1
       
A-44   08:30-10:30
GEA–In...   1SMI
    11:30-13:30
GEA–Ur...   1SMA
                      19:00-20:00
GEA–Ma...   T1
       
A-51   08:30-20:00
Master Universitari en Arquitectura (MArqEtsaB)
       
A-52   08:30-20:00
Master Universitari en Arquitectura (MArqEtsaB)
       
A-53   08:30-20:00
Master Universitari en Arquitectura (MArqEtsaB)
       
A-54   08:30-20:00
Master Universitari en Arquitectura (MArqEtsaB)
       
A-55   08:30-20:00
Master Universitari en Arquitectura (MArqEtsaB)
       
A-56   08:30-20:00
Master Universitari en Arquitectura (MArqEtsaB)
       
A-61   08:30-20:00
Master Universitari en Arquitectura (MArqEtsaB)
       
A-62   08:30-20:00
Master Universitari en Arquitectura (MArqEtsaB)
       
EA-61   08:30-20:00
Master Universitari en Arquitectura (MArqEtsaB)
       
A-S1                                                        
A-S2   08:30-13:30
GP–Taller de Projectes III   3PA1
      15:00-18:00
MARQETSAB–Re...   RRA1

15:00-18:00
MBARCH–Re...   RRA1
18:00-19:00
MBARCH–Ar...   RRA
           
A-S3   08:30-13:30
GP–Taller de Projectes III   3PA1
                                 
A-BPFC1   08:30-13:30
GEA–Dibuix I   M4
      15:00-20:00
GEA–Dibuix I   T2
       
A-BPFC2   08:30-13:30
GEA–Dibuix I   M4
      15:00-20:00
GEA–Dibuix I   T2
       
A-Bgraus     09:00-14:30
Curs
                             
A-BBeta         10:00-15:00
Departament de THATC
                           
RA-BPG                                                        
DA-321                                                        
C-B1   08:30-10:30
GEA–Ba...   M2
                  15:00-20:00
GEA–Dibuix I   T2
       
C-B2           10:30-11:30
GEA–Co...   1SM1
11:30-13:30
GEA–Co...   1SM1
                                 
C-B3           10:30-13:30
GEA–Arqu...   1SM2
      15:00-16:00
GEA–Hi...   1ST1
16:00-18:00
GEA–Hi...   1ST1
               
C-B4   08:30-10:30
GEA–Ba...   M1
10:30-11:30
GEA–Ba...   M1
11:30-13:30
GEA–Te...   1SM1
      15:00-17:00
GEA–Ba...   T1
17:00-20:00
GEA–Arqu...   1ST2
       
C-B5               11:30-13:30
GEA–Fí...   M1
              17:00-20:00
GEA–Arqu...   1ST2
       
C-B6   08:30-10:30
GEA–Fí...   M3
10:30-11:30
GEA–Fí...   M3
              15:00-17:00
GEA–Ur...   1ST1
17:00-19:00
GEA–Ma...   T1
           
C-B7   08:30-10:30
GEA–Hi...   1SM
10:30-11:30
GEA–Ba...   M1
11:30-13:30
GEA–Te...   1SM1
      15:00-18:00
MARQETSAB–El...   U1

15:00-18:00
MBARCH–El ...   U1
               
C-B8   08:30-13:30
GP–Complements Paisatgístics des de ...   5PA1
      15:00-17:00
MARQETSAB–Te...   CP1

15:00-17:00
MBARCH–Te...   CP1
17:00-19:00
MBARCH–Ar...   CP
           
C-B9   08:30-11:30
GEA–Arqui...   1SM
                15:30-18:30
MBARCH–Ar...   PPP
             
C-B10   08:30-13:30
GEA–Dibuix I   M4
                                 
C-B11                             15:00-18:00
MARQETSAB–Po...   GVUA1

15:00-18:00
MBARCH–Po...   GVUA1
18:00-19:30
MBARCH–Tr...   GVUA
         
C-B12                                                        
C-S1               11:30-13:30
GEA–Co...   1SM3
          16:00-17:00
Teatre ...
17:00-20:30
Teatre La Coquera
     
C-S2           10:30-11:30
GEA–Co...   1SM3
11:30-13:30
GEA–Co...   1SM3
      15:00-16:00
GEA–Ur...   1ST2
                       
C-S3           10:30-11:30
GEA–Co...   1SM1
11:30-13:30
GEA–Co...   1SM1
          16:00-18:00
GEA–Hi...   1ST1
               
C-S4           10:30-11:30
GEA–Ci...   1SM
11:30-13:30
GEA–Ba...   M3
          16:00-18:00
GEA–Hi...   1ST1
               
C-S5   08:30-11:30
GEA–Cons...   1SM1
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM1
    14:30-20:30
MBLANDARCH–Projectes de Paisatge III   2N1S
     
C-S6   08:30-11:30
GEA–Cons...   1SM1
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM1
                                 
C-S7   08:30-11:30
GEA–Cond...   1SM2
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM1
      15:00-17:00
GEA–Ur...   1ST1
                   
C-S8   08:30-11:30
GEA–Cond...   1SM2
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM2
      15:00-17:00
GEA–Ur...   1ST1
17:00-20:00
GEA–Cond...   1ST2
       
C-S9   08:30-11:30
GEA–Cons...   1SM1
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SM2
      15:00-17:00
GEA–Ur...   1ST2
17:00-20:00
GEA–Cond...   1ST2
       
C-S10   08:30-11:30
GEA–Barce...   1SM
11:30-13:30
GEA–Ur...   1SMA
      15:00-17:00
GEA–Ur...   1ST2
                   
C-SActes                                                        
PC-BPeix                                                        
EC-SZ                                                        
EC-SA                                                        
EC-SB                                                        
  8:00   9:00   10:00   11:00   12:00   13:00   14:00   15:00   16:00   17:00   18:00   19:00   20:00   21:00