dijous 20 de juny de 2024
:      :      :     
             8:00            9:00            10:00            11:00            12:00            13:00            14:00            15:00            16:00            17:00            18:00            19:00            20:00            21:00           
A-61                                                        
A-62                                                        
EA-61                                                        
A-51 08:00-21:45
Obres
 
A-52 08:00-21:45
Obres
 
A-53 08:00-21:45
Obres
 
A-54 08:00-21:45
Activitats Culturals

08:00-21:45
Obres
 
A-55 08:00-21:45
Obres
 
A-56 08:00-21:45
Obres
 
A-41 08:00-20:00
Centre de CÓlcul
       
A-42                                                        
A-43                                                        
A-44                                                        
A-31 08:00-20:00
Centre de CÓlcul
       
A-32                                                        
A-33                                                        
A-34                                                        
A-35                                                        
A-36                                 16:00-20:00
GEA–Arquitectura, Sos...   2STI
       
A-21 08:00-21:45
Obres
 
A-22 08:00-21:45
Obres
 
A-23 08:00-21:45
Obres
 
A-24 08:00-21:45
Obres
 
A-11                                                        
A-12                                                        
A-13                                                        
A-14                                                        
A-BBeta                                                        
A-Bgraus         10:00-14:00
Altres
                               
A-BPFC1                                                        
A-BPFC2 08:00-20:00
Centre de CÓlcul
       
RA-B01 08:00-21:45
Obres
 
A-S2                                                        
A-S3                                                        
C-B1   08:30-11:30
GEA–Bases per a la Teoria
            14:30-17:30
GEA–Bases per a la TŔcnica
                 
C-B2   08:30-11:30
GEA–Bases per a la Teoria
            14:30-17:30
GEA–Bases per a la TŔcnica
                 
C-B3                                                        
C-B4     09:00-13:00
Workshop
                                   
C-B5   08:30-15:00
Centre de CÓlcul
                           
C-B6   08:30-15:00
Centre de CÓlcul
                           
C-B7   08:30-15:00
Centre de CÓlcul
                           
C-B8                                                        
C-B9 08:00-21:00
Workshop
   
C-B10     09:00-13:00
GP–Construcciˇ III
                                   
C-B11                                                        
C-S1 08:00-20:00
Seminari
       
C-S2 08:00-20:00
Seminari
       
C-S3 08:00-20:00
Seminari
       
C-S4 08:00-20:00
Seminari
       
C-S5 08:00-21:45
Manteniment
 
C-S6 08:00-21:00
Workshop
   
C-S7 08:00-21:00
Workshop
   
C-S8     09:00-14:00
GEA–IlĚluminaciˇ Natural i Artificia...   2SMI
                    19:00-21:45
Orquestra ETSAB
 
C-S9 08:00-21:00
Workshop
   
C-S10 08:00-21:00
Workshop
   
C-SActes 08:00-20:00
Seminari
20:00-21:45
Orquestra ...
 
  8:00   9:00   10:00   11:00   12:00   13:00   14:00   15:00   16:00   17:00   18:00   19:00   20:00   21:00  

t>